Rullamitta Vario, tarkkuusluokka 1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Erittäin kevyt ja käytännöllinen ammattilaisen mittanauha. Kotelo lasikuituvahvistettua polyamidia.
Nauhalukko ja automaattinen nauhan palautus. Erikoismateriaalista TRIBOCOMP® valmistettu liukulaakeri teflonilla takaa pehmeän liu'un ja erittäin kevyen käynnin. Erikoiskumista valmistettu innovatiivinen vaimennin ottaa vastaan takaisiniskun energian ja suojaa rannetta. Erityinen kirkaslakka suojaa nauhaa tehokkaasti kulumiselta.
Lisäheijastuksenestokäsittely takaa hyvän näkyvyyden kaikissa valaistusolosuhteissa.
Tekniset tiedot
| Normi | EG I |
|---|---|
| Kalibrointi | G1 |
| Nauhan leveys | 13 mm |
| Nauhan pituus | 2 m |
| Normi | EG I |
| Kotelon leveys | 26 mm |
| Kotelon korkeus | 57 mm |
| Kalibrointi | G1 |
| Kotelon pituus | 58 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 462090 |
|---|---|
| EAN | 4007368112228 |