Rullamittanauha mm/tuuma-asteikolla
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Muovikotelo irrotettavalla vyöklipsillä. Automaattinen, vaimennettu nauhan palautus ja nauhalukko. Liikkuva pääkoukku.
Mittanauha valkoinen, mustalla tekstillä, mm/tuuma-asteikko (yläreuna tuumat, alareuna mm). Kotelon väri punainen, mustalla kumipinnoitteella.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Taskukoko |
|---|---|
| Normi | EG II |
| Kalibrointi | G1 |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Nauhan leveys | 19 mm |
| Normi | EG II |
| Kotelon leveys | 31 mm |
| Kotelon korkeus | 68 mm |
| Kalibrointi | G1 |
| Kotelon pituus | 74 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 462014 |
|---|---|
| EAN | 4045197879691 |