Rullamittanauha 5
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Muovikotelo irrotettavalla vyöklipsillä. Automaattinen, vaimennettu nauhan palautus ja nauhalukitus. Liikkuva pääkoukku.
Keltainen mittanauha mustalla/punaisella tekstillä. Keltainen kotelo mustalla kumipinnoitteella (paitsi koko 2)
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Taskumitta |
|---|---|
| Normi | EG II |
| Kalibrointi | G1 |
| Nauhan leveys | 19 mm |
| Nauhan pituus | 5 m |
| Normi | EG II |
| Kotelon leveys | 31 mm |
| Kotelon korkeus | 68 mm |
| Kalibrointi | G1 |
| Kotelon pituus | 74 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G4620105 |
|---|---|
| EAN | 4045197207043 |