Rullamittanauha 3 m
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Toiminto
1. Pituusmitta 2. Sisämitta (luenta numerokentästä samaan lukusuuntaan). Jaotus. Ympyrän piirtäminen (uloskäännettävä ympyräpiikki ympyröille, halkaisija enintään 6 m).
Tekniset tiedot
| Normi | Taskumitta |
|---|---|
| Kalibrointi | G1 |
| Nauhan leveys | 16 mm |
| Nauhan pituus | 3 m |
| Normi | Taskumitta |
| Kotelon leveys | 25 mm |
| Kotelon korkeus | 65 mm |
| Kalibrointi | G1 |
| Kotelon pituus | 65 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G4621803 |
|---|---|
| EAN | 4007368065395 |