Rullamittanauha, erityisen tukeva
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Mittanauha, jossa erityisen korkea jäykkyys.
- Erittäin iskunkestävä muovikotelo, irrotettavalla vyöklipsillä.
- Automaattinen nauhan palautus ja nauhan pysäytys.
- Iskunvaimennin vähentää kuormitusta palautuksessa.
- Liikkuva pääkoukku.
- Keltainen mittanauha musta/punaisella tekstillä ja akryylipinnoitteella, joka antaa korkean kulutuskestävyyden.
- Korkealaatuisesta teräksestä valmistettu jousi, pitkä käyttöikä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Taskumitta |
|---|---|
| Normi | EG II |
| Kalibrointi | G1 |
| Nauhan leveys | 13 mm |
| Nauhan pituus | 2 m |
| Normi | EG II |
| Kotelon leveys | 21 mm |
| Kotelon korkeus | 49 mm |
| Kalibrointi | G1 |
| Kotelon pituus | 53 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 462300 |
|---|---|
| EAN | 4975364029041 |