U-mikrometrisarja
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
U-mikrometrit nro 420500.
Tekniset tiedot
| Mittaustekniikka | analoginen |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kaarimikrometri |
| Pakkaus | Tukeva laatikko |
| Normi | ISO 3611 |
| Kalibrointi | S2 |
| Mittarummun asteikko | 1/50 mm |
| Mittarummun asteikko | 1/50 mm |
| Kalibrointi | S2 |
| Mittausalue | 0 - 150 mm |
| Normi | ISO 3611 |
| Säätömittojen määrä | 5 |
| Mikrometrien määrä | 6 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 420800 |
|---|---|
| EAN | 4946368554723 |