Kaari mikrometrisarja 0–100 mm 0-100 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kaari mikrometrit nro 420200.
Tekniset tiedot
| Mittaustekniikka | analoginen |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Ulkopuolinen mikrometri |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
| Normi | ISO 3611 |
| Kalibrointi | S2 |
| Mittarummun asteikko | 1/50 mm |
| Mittarummun asteikko | 1/50 mm |
| Kalibrointi | S2 |
| Mittausalue | 0 - 100 mm |
| Normi | ISO 3611 |
| Säätömittojen määrä | 3 |
| Mikrometrien määrä | 4 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G4202500-100 |
|---|---|
| EAN | 4045197203809 |