Ulkopienmikrometrisarja Micromar
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ulkopienmikrometrit nro 420410.
Tekniset tiedot
| Mittaustekniikka | analoginen |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kaarimikrometri |
| Pakkaus | Tukeva laatikko |
| Normi | Pajastandardi |
| Kalibrointi | S2 |
| Mittarummun asteikko | 1/50 mm |
| Mittarummun asteikko | 1/50 mm |
| Kalibrointi | S2 |
| Mittausalue | 100–200 mm |
| Normi | Pajastandardi |
| Säätömittojen määrä | 2 |
| Mikrometrien määrä | 4 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 420415 |
|---|---|
| EAN | 4059192003739 |