Verstasviivain, kaksipuolisella asteikolla
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Anodisoitua alumiiniseosta, korroosionkestävä. Erityinen anodisointialuspainatus varmistaa, että asteikko kestää pyyhkimistä ja naarmuja vuosien ajan. Yläreunassa mm-asteikko. Alareunassa tuuma-asteikko.
Tekniset tiedot
| Materiaali | Eloksoitua alumiiniseosta |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Viivain |
| Normi | EG II |
| Kalibrointi | F10 |
| Lukema | mm/tuumaa |
| Viisteellä | kyllä |
| Kalibrointi | F10 |
| Poikkileikkaus, leveys | 50 mm |
| Poikkileikkaus, paksuus | 5 mm |
| Pituus | 300 mm |
| Normi | EG II |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 461170 |
|---|---|
| EAN | 4045197948953 |