Teräsviivain, taipuisa, kapea, ruostumaton, mattakiillotettu
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Valmistettu ruostumattomasta jousiteräksestä. Selkeät, elektrolyyttisesti kaiverretut, mustat asteikkoviivat ja numerot sileällä pinnalla. Helppolukuinen. Pyöristetyt reunat suojaavat vaurioilta.
Yläreunassa 1/2 mm:n ja alareunassa 1 mm:n jaotus.
Tekniset tiedot
| Materiaali | INOX |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Viivain |
| Normi | EG II |
| Kalibrointi | F8 |
| Kalibrointi | F8 |
| Poikkileikkaus, leveys | 18 mm |
| Poikkileikkaus, paksuus | 0.5 mm |
| Pituus | 1000 mm |
| Normi | EG II |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 461800 |
|---|---|
| EAN | 4045197234902 |