Teräksinen mittaviivain, muoto B
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Muoto B: Kohoreunat hiottu ja tarkasti kohdistettu. Tasopinnat hyvin viimeistelty. Suojapää asteikon päässä. Toinen puoli tarkalla mm-jaotuksella.
Tekniset tiedot
| Muoto | B |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Viivain |
| Normi | DIN 866 |
| Kalibrointi | F8 |
| Kalibrointi | F8 |
| Virheraja | 0.1 mm |
| Poikkileikkaus, leveys | 24.5 mm |
| Poikkileikkaus, paksuus | 4.5 mm |
| Pituus | 500 mm |
| Muoto | B |
| Normi | DIN 866 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 461100 |
|---|---|
| EAN | 4045197206848 |