Teräksinen mittaviivain, muoto B, INOX
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Muoto B: Reunat hiottu ja tarkasti kohdistettu. Tasopinnat hyvin työstetyt. Suojapää asteikon päässä. Toisella puolella tarkka mm-jako.
INOX-malli.
Tekniset tiedot
| Muoto | B |
|---|---|
| Materiaali | Jaloteräs, INOX |
| Tuotetyyppi | Viivain |
| Normi | DIN 866 |
| Kalibrointi | F8 |
| Kalibrointi | F8 |
| Virheraja | 0,1 mm |
| Poikkileikkaus, leveys | 24.5 mm |
| Poikkileikkaus, paksuus | 4.5 mm |
| Pituus | 500 mm |
| Muoto | B |
| Normi | DIN 866 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 461105 |
|---|---|
| EAN | 4045197206879 |