Teräksinen mittaviivain, muoto A
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Muoto A: Hiotut ja tarkasti säädetyt kohoreunat. Tarkkuuskoneistetut tasopinnat.
Suojapäät asteikon alussa ja lopussa.
Toisella puolella tarkka mm-asteikko.
Tekniset tiedot
| Muoto | A |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Viivain |
| Normi | DIN 866 |
| Kalibrointi | F8 |
| Kalibrointi | F8 |
| Virheraja | 0.04 mm |
| Poikkileikkaus, leveys | 30 mm |
| Poikkileikkaus, paksuus | 6 mm |
| Pituus | 500 mm |
| Muoto | A |
| Normi | DIN 866 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 461000 |
|---|---|
| EAN | 4045197206787 |