Teräksinen mittaviivain, muoto A INOX
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Muoto A: Hiotut ja tarkasti säädetyt reunat. Tarkkuuskoneistetut tasopinnat. Suojapäät asteikon alussa ja lopussa. Yksi puoli tarkalla mm-jaolla.
INOX-malli.
Tekniset tiedot
| Muoto | A |
|---|---|
| Materiaali | Jaloteräs, INOX |
| Tuotetyyppi | Viivain |
| Normi | DIN 866 |
| Kalibrointi | F8 |
| Kalibrointi | F8 |
| Virheraja | 0.04 mm |
| Poikkileikkaus, leveys | 40 mm |
| Poikkileikkaus, paksuus | 8 mm |
| Pituus | 1000 mm |
| Muoto | A |
| Normi | DIN 866 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 461005 |
|---|---|
| EAN | 4045197206824 |