Tarkkuusteräsviivain ruostumaton, mattakiillotettu
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Valmistettu ruostumattomasta erikoiskellonjousiteräksestä, hiotut mittareunat. Leveä malli. Ylä- ja alareunassa mm-asteikko. Erittäin hyvä luettavuus mattapinnan ja terävän asteikon ansiosta.
Elektrolyyttisesti syövytetty asteikko. Häikäisemätön, mattakiillotettu pinta.
Tekniset tiedot
| Materiaali | INOX |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Viivain |
| Normi | EG II |
| Kalibrointi | F10 |
| Kalibrointi | F10 |
| Poikkileikkaus, leveys | 30 mm |
| Poikkileikkaus, paksuus | 1 mm |
| Pituus | 3000 mm |
| Normi | EG II |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 461600 |
|---|---|
| EAN | 4045197234841 |