Asennusviivain, leveä malli, tarkkuus 0
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Valmistettu I-teräsprofiilista painonkevennysrei’illä. Hienohiotuilla tarkastuspinnnoilla. Myös sivupinnat on hiottu. Keskiosa vasaralakatttu.
Leveä malli, tarkkuus 0.
Toimitussisältö
Sis. tehtaan tarkastuspöytäkirjan.
Huomautus
Huomaa, että toimitus laskutetaan. Toimitetaan puulaatikossa.
Tekniset tiedot
| Materiaali | I-muototeräs |
|---|---|
| Normi | DIN 874 |
| Kalibrointi | F7 |
| Testauspöytäkirja | Valmistajan testauspöytäkirja |
| Kalibrointi | F7 |
| Poikkileikkaus, leveys | 50 mm |
| Pituus | 2000 mm |
| Poikkileikkaus, korkeus | 160 mm |
| Paino | 24 kg |
| Normi | DIN 874 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 460750 |
|---|---|
| EAN | 4045197226723 |