Asennusviivain, kapea malli, tarkkuus 1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Valmistettu I-teräsprofiilista painonkevennysrei’illä. Hienohiotuilla mittauspinnoilla. Myös sivupinnat on hiottu. Keskiosa vasaralakkaus.
Kapea malli, tarkkuus 1.
Toimitussisältö
Sis. tehtaan mittauspöytäkirjan.
Huomautus
Huomioi, että toimitus laskutetaan. Toimitetaan puulaatikossa.
Tekniset tiedot
| Materiaali | I-muototeräs |
|---|---|
| Normi | DIN 874 |
| Kalibrointi | F7 |
| Tarkkuus | 1 |
| Testauspöytäkirja | Valmistajan testauspöytäkirja |
| Kalibrointi | Hinta pyynnöstä |
| Poikkileikkaus, leveys | 40 mm |
| Pituus | 4000 mm |
| Poikkileikkaus, korkeus | 140 mm |
| Paino | 35 kg |
| Normi | DIN 874 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 460800 |
|---|---|
| EAN | 4045197225986 |