Jalustan jalka 2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Tukevat kytkentämagneetit V-muotoisella pohjalla. Kytkentä kiertokahvan avulla.
Sopii
Mittateline nro 440795; 440800; 440840 koko 400–550.
Rakenne
Vankat kytkettävät magneetit V-muotoisella pohjalla. Kytkentä kiertokahvan avulla.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Magneettijalka |
|---|---|
| Liitäntäkierre | M10 |
| Pitovoima n. | 1000 N |
| Liitäntäkierteen sijainti | sivu |
| Leveys | 50 mm |
| Pituus | 81 mm |
| Korkeus | 55 mm |
| Toteutus | Kytkentämagneetti |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G4408682 |
|---|---|
| EAN | 2050001718211 |