DUO-LOCK-pidennys sylinterimäinen, HM sylinterivarsi Dl20
!
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erikoismittoja voidaan toimittaa pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kierrekaraisten jyrsinten pidin |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Suositeltu kiristysmomentti | 80 Nm |
| Duo-lock-liitäntä | DL20 |
| ⌀ d2 | 19.3 mm |
| Varren halkaisija ds | 20 mm |
| L2 | 75 mm |
| Kokonaispituus l | 125 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G220375DL20 |
|---|---|
| EAN | 4034221176769 |