DUO-LOCK-pidennys sylinterimäinen, HM sylinterivarsi
!
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erikoismittoja voidaan toimittaa pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kierrekaraisten jyrsinten pidin |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Suositeltu kiristysmomentti | 60 Nm |
| Duo-lock-liitäntä | DL16 |
| ⌀ d2 | 15.5 mm |
| Varren halkaisija ds | 16 mm |
| L2 | 60 mm |
| Kokonaispituus l | 108 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 220375 |
|---|---|
| EAN | 4034221176745 |