DUO-LOCK-jatkovarsi, sylinterimäinen, HM sylinterivarsi Dl12
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Teknisesti optimoitu.
Huomautus
Erikoismittoja saatavilla pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kierrekannalla varustetun jyrsimen pidike |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Suositeltu kiristysmomentti | 30 Nm |
| Duo-lock-liitäntä | DL12 |
| ⌀ d2 | 11.5 mm |
| Varren halkaisija ds | 12 mm |
| L2 | 45 mm |
| Kokonaispituus l | 93 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G220377DL12 |
|---|---|
| EAN | 4034221193681 |