DUO-LOCK-jatko-osa, lieriömäinen, teräs, pitkä, lieriömäinen varsi Dl16
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pinnoitettu optimaalista sisään- ja uloskutistusta varten.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kierteellinen jyrsimen pidin |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Suositeltu kiristysmomentti | 60 Nm |
| Duo-lock-liitäntä | DL16 |
| ⌀ d2 | 15.5 mm |
| Varren halkaisija ds | 16 mm |
| L2 | 8 mm |
| Kokonaispituus l | 160 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G220374DL16 |
|---|---|
| EAN | 4034221149985 |