Sädevaihtoterä HB7525
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Pidin nro 294500 ja sädejyrsin nro 216825.
Käyttötiedot
Kuperien säteiden sorvaukseen ulkohalkaisijoissa tai rei’issä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kääntöterä sorvaukseen |
|---|---|
| Laatu/tyyppi | HB7525 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | UNI |
| Syöttö f | 0,1–0,4 mm/kierros |
| Leikkuusuhde | katkoittainen leikkaus |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 110–390 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7525 |
| s | 3.18 mm |
| l | 15 mm |
| d | 9,52 mm |
| Sädejyrsintä | eteenpäin |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 294510 |
|---|---|
| EAN | 4062406706609 |