Sädepäätyjyrsimet Weldon-varsi
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Käyttötiedot
Konveksien säteiden valmistukseen kappaleisiin. Kapea ja kompakti rakenne mahdollistaa suuren määrän sovelluksia ja soveltuu erityisen hyvin käyttöön syvissä onteloissa.
Tekniset tiedot
| Varren malli | Weldon-varsi |
|---|---|
| Työkalunvaihto | PowerCard |
| Tuotetyyppi | Kopiointijyrsimet |
| Usp1 | Weldon-varrella |
| Pienin säde | 1 mm |
| Suurin säde | 2.5 mm |
| Sädejyrsintä | eteenpäin |
| Kokonaispituus ltot | 120 mm |
| Sopivat kääntöterät | 216841 1 - 2,5; 216841 1 - 2,5; 216841 1 - 2,5 |
| Vaihtopalan ruuvi | 219879 1 (TX15; 3Nm) |
| Sopivat kääntöterät | 216841 1 - 2,5; 216841 1 - 2,5; 216841 1 - 2,5 |
| Varren halkaisija ds | 20 mm |
| Maksimi ⌀ | 22 mm |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Terien lukumäärä z | 2 |
| Ulkonemispituus l1 | 35 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 216825 |
|---|---|
| EAN | 4062406706418 |