Sädevaihtoterien pidin
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Sädevaihtoteriin nro 294510 ja 216841.
Rakenne
Hiotulla tukipinnalla ja asemointitapilla sädevaihtoteräpalojen kiinnitystä varten.
Käyttötiedot
Kuperien säteiden sorvaukseen ulkohalkaisijoissa tai rei’issä.
Huomautus
Dmin vastaa pienintä mahdollista sisähalkaisijaa, joka komponentilla on oltava törmäyksen estämiseksi.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
|---|---|
| Sopivat kääntöterät | 294510 |
| Kokonaispituus l | 100 mm |
| Vaihtopalan ruuvi | 269021 2 (TX15; 3 Nm) |
| L4 | 30 mm |
| Dmin | 20 mm |
| b | 16 mm |
| Sädejyrsintä | eteenpäin |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 294500 |
|---|---|
| EAN | 4062406706524 |