Sädevaihtoterä HB7525
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Käyttötiedot
Yleiskäyttöinen vaihtoteräpala, ensisijaisesti teräkselle, runsasseosteisille teräsmateriaaleille ja valukappaleille. Optimoitu lastunmurtaja esteettömään lastunvirtaukseen.
Huomautus
Voidaan käyttää myös sädesorvaustyökalussa nro 294500.
Käyttötiedot
P
390
P
300
P
220
P
160
P
90
M
280
M
180
K
110
Tekniset tiedot
| Laatu/tyyppi | HB7525 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Jyrsinnän vaihtoterä |
| Usp1 | HB7525 |
| Sopiva sädejyrsin | 216825 1 |
| Leveys b | 9,52 mm |
| Syöttö fz per hammas | 0,1–0,4 mm |
| Vaihtoterän paksuus s | 3,18 mm; 3,18 mm; 3,18 mm |
| Pituus l | 15 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 216841 |
|---|---|
| EAN | 4062406706449 |