KOMET® poraterävarren pidin B8 B8
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
KOMET®-poratankoreikäToteutusMolemmilta puolilta siirretty, uritettu.
Malli
Sivuttaissiirrett y uritus molemmin puolin.
Käyttötiedot
Poraterävarren terästen nro 240074–nro 240088 kiinnitykseen tai pyöreille HSS-aihiolle nro 295020.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
|---|---|
| Kiinnitysreiät | 8 ; 8 mm |
| Leikkuureunan korkeus d | 6 mm |
| Leveys | 12 mm |
| Pituus | 100 mm |
| Korkeus | 12 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G240070B8 |
|---|---|
| EAN | 4047109003996 |