KOMET® kulmaterä, muoto f B04
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Suunnittelu
Mikroskooppisesti tarkastettu tarkka teräprofiili. Taloudellinen, koska lastupinta voidaan hioa uudelleen useita kertoja.
Koot lisämerkinnällä L = pidennetty varsi.
Terämateriaali
HSS/Co10 – vaikeasti koneistettaville materiaaleille.
Huomautus
Sopivat poratankopitimet, katso nro 240070 ja nro 240072.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sorvauksen teräpalat |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | HSS Co 10 |
| Esireikä alkaen ⌀ | 9 mm |
| Varren ⌀ | 8 mm |
| Tyyppi | B04 |
| Kokonaispituus | 75 mm |
| Porausyvyys | 45 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G240078B04 |
|---|---|
| EAN | 4047109016279 |