KOMET® rouhintateräs, muoto g
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Mikroskooppisesti tarkastettu, tarkka leikkuuprofiili. Taloudellinen, koska lastupinta voidaan hioa uudelleen useita kertoja.
Koot lisämerkinnällä L = pidennetty varsi.
Terämateriaali
HSS/Co10 – vaikeasti koneistettaville materiaaleille.
Huomautus
Sopivat poratankopidikkeet, ks. nro 240070 ja nro 240072.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sorvauksen terälevy |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | HSS Co 10 |
| Esireikä alkaen ⌀ | 2.5 mm |
| Varren ⌀ | 8 mm |
| Tyyppi | B00 |
| Kokonaispituus | 50 mm |
| Porausyvyys | 10 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 240074 |
|---|---|
| EAN | 4047109016378 |