KOMET® sisäkierresorvausterä, oikeakierre, muoto 55° (Whitworth) B04
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Mikroskooppisesti tarkastettu, tarkka leikkuuprofiili. Taloudellinen, koska lastupinta voidaan uudelleenhioa useita kertoja.
Koot lisämerkinnällä L = pidennetty varsi.
Terämateriaali
HSS/Co10 – vaikeasti työstettäville materiaaleille.
Huomautus
Sopiva puomiteränpidin, ks. nro 240070 ja nro 240072.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sorvausteräpalainen |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | HSS Co 10 |
| Esireikä alkaen ⌀ | 9 mm |
| Varren ⌀ | 8 mm |
| Tyyppi | B04 |
| Kokonaispituus | 75 mm |
| Porausyvyys | 45 mm |
| Nousulle | 16−50 kierrettä/tuuma |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G240088B04 |
|---|---|
| EAN | 4047109017115 |