Leikkuupää oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Porausvarren varret nro 265060–265065 ja 265076 (GARANT). Porausvarren varret nro 320102, 320104, 320407, 320409 ja 320410 (SwissTools).
Huomautus
Kaikkien vaihtoleikkuupäiden yhdistäminen kaikkiin porausvarsiin on mahdollista saman järjestelmän (GL, QC, DM) sisällä.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Käyttö | Otsasorvaus |
| Tuotetyyppi | Teräpää |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Sopivat kääntöterät | DN.. 1506.. |
| Aluslevy | 320610 P05 |
| Vaihtoterän koko | 15 mm |
| Kokonaispituus l | 40 mm |
| Vasen tai oikea | vasen ja neutraali |
| VipuruuvI | 320611 P05 |
| Viputanko | 320612 P05 |
| Käyttö | Otsasorvaus |
| Kosketuskulma | 93 astetta |
| ISO-koodi vaihdettavalle teräpäällä | PDUNR |
| Varsi / koko | 40 mm |
| Min. halkaisija ⌀ | 50 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 27 mm |
| Jousitappi | 320618 P05 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 264826 |
|---|---|
| EAN | 2050002058156 |