Teräpitimen varsi HSK-T
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
- Tehokkaaseen sorvaukseen.
- Vasemmalle- ja oikealle pyörivään työstöön.
Käyttötiedot
Vaihtopäiden asennukseen.
Huomautus
Sopivat vaihtopäät, ks. nro 264826−264827.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Perusrungot sisäpuolisille teränpitimille |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Kartio | HSK-T |
| Pidinstandardi | ISO 12164-3 |
| Varren ⌀ | 63 mm |
| Halkaisija ⌀ | 32 mm |
| A-mitta (pituus) | 160 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 320102 |
|---|---|
| EAN | 2050001772923 |