Teränpitimen varsi PSC
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Tehokkaaseen sorvaukseen.
- Vasemmalle ja oikealle pyörivään työstöön.
Käyttötiedot
Vaihtopäiden asennukseen.
Huomautus
Sopivat vaihtopäät, katso nro 264826 – 264827.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Runko-osat sisäpuolisille teränpitimille |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Kartio | PSC |
| Pidinstandardi | ISO 26623-1 |
| Varren ⌀ | 63 mm |
| Halkaisija ⌀ | 40 mm |
| A-mitta (pituus) | 140 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 320407 |
|---|---|
| EAN | 2050001772756 |