Tärinänvaimennettu teränpitimen varsi PSC
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Tehokkaaseen sorvaukseen.
- Vasemmalle- ja oikeallepyörivään työstöön.
Etu
- Tuottavuuden kasvu – vaimennettujen värähtelyjen ansiosta lastuamisarvoja voidaan nostaa huomattavasti.
- Parempi pinnanlaatu.
- Parempi prosessivarmuus.
- Parempi lastunpoisto.
Käyttötiedot
Vaihtopäiden asennukseen.
Huomautus
Sopivat vaihtopäät, katso nro 264826–264827.
Tekniset tiedot
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sisäpuolisten teräpidikkeiden perusrungot |
| Kartio | PSC |
| Pidinstandardi | ISO 26623-1 |
| Halkaisija ⌀ | 32 mm |
| Varren ⌀ | 63 mm |
| A-mitta (pituus) | 194 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 320409 |
|---|---|
| EAN | 2050002063020 |