Teräpää vasen
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Porausvarsivarsiin nro 265060–265065 ja 265076 (GARANT). Porausvarsivarsiin nro 320102, 320104, 320407, 320409 ja 320410 (SwissTools).
Tekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Käyttö | Vasen |
| Tuotetyyppi | Teräpää |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Sopivat kääntöterät | DN.. 1506.. |
| Aluslevy | 320610 P05 |
| Vaihtoterän koko | 15 mm |
| Kokonaispituus l | 40 mm |
| Vasen tai oikea | oikea ja neutraali |
| VipuruuvI | 320611 P05 |
| Viputanko | 320612 P05 |
| Käyttö | Vasen |
| Kosketuskulma | 93 astetta |
| ISO-koodi vaihdettavalle teräpäällä | PDUNL |
| Varsi / koko | 40 mm |
| Min. halkaisija ⌀ | 50 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 27 mm |
| Jousitappi | 320618 P05 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 264827 |
|---|---|
| EAN | 2050002059306 |