ZCMX 080302
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
ZCMX 080302Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpalat sorvaukseen |
| Usp1 | ZCMX 080302 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | ZCMX 080302 |
| Sopii työkalun halkaisijalle dc | 16 mm |
| Laatu/tyyppi | HBZ310 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | N |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,15 mm |
| Kulmasäde | 0.2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | ZCMX 080302 |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.75 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 200 - 600 m/min |
| Laatu/tyyppi | HBZ310 |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,2–4 mm |
| Pinnoite | PVD |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Syöttö f porauksessa | 0.03 - 0.3 mm |
| Syöttö f sorvauksessa | 0.05 - 0.4 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 268424 |
|---|---|
| EAN | 4062406273880 |