ZCMX 130408
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
ZCMX 13RakenneYleiskäyttöinen keskiraekokoinen perusmateriaali PVD-pinnoitteella. Ensisijainen valinta sorvaus- ja poraussovelluksiin.
ZCMX 130408
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Teräpalat sorvaukseen |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | ZCMX 130408 |
| Sopii työkalun halkaisijalle dc | 25 mm |
| Laatu/tyyppi | HBZ140 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | ZCMX 130408 |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.75 mm |
| Leikkuusuhde | epäjatkuva lastuaminen; epäjatkuva lastuaminen; epäjatkuva lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 50 - 190 m/min |
| Laatu/tyyppi | HBZ140 |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.4 - 2 mm |
| Pinnoite | PVD |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Syöttö f porauksessa | 0.03 - 0.12 mm |
| Syöttö f sorvauksessa | 0.1 - 0.3 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 268444 |
|---|---|
| EAN | 4062406392826 |