ZCMX 09T304
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Poraustyökaluille nro 268463−268468, koko 8.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöterä sorvaukseen |
| Usp1 | ZCMX 09T304 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | ZCMX 10T308 |
| Sopii työkalun halkaisijalle dc | 18 mm |
| Laatu/tyyppi | HBZ025 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | ZCMX 10T308 |
| Leikkuusyvyys ap max | 3.5 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 90–200 m/min |
| Laatu/tyyppi | HBZ120 |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.4–2 mm |
| Pinnoite | PVD |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Syöttö f porauksessa | 0.03–0.12 mm |
| Syöttö f sorvauksessa | 0.1–0.3 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 268438 |
|---|---|
| EAN | 4062406392772 |