ZCMX 080308
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
ZCMX 08RakenneYleiskäyttöinen keskiraekokoinen substraatti PVD-pinnoitteella. Ensisijainen valinta sorvaus- ja poraussovelluksiin.
ZCMX 080308
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen vaihtopala |
| Usp1 | ZCMX 080308 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | ZCMX 080308 |
| Sopii työkalun halkaisijalle dc | 16 mm |
| Laatu/tyyppi | HBZ025 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | ZCMX 080308 |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.75 mm |
| Leikkuusuhde | katkoileva lastuaminen; katkoileva lastuaminen; katkoileva lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 50 - 190 m/min |
| Laatu/tyyppi | HBZ035 |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.4 - 2 mm |
| Pinnoite | PVD |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Syöttö f porauksessa | 0.03 - 0.12 mm |
| Syöttö f sorvauksessa | 0.1 - 0.3 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 268427 |
|---|---|
| EAN | 4062406286941 |