ZCMX 060204
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
ZCMX 06RakenneKovempi substraatti pidempää käyttöikää varten ohuella CVD-pinnoitteella. Erityisesti taso- ja pituussorvauksen sovelluksiin.
ZCMX 060204
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtopala sorvaukseen |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | ZCMX 060204 |
| Sopii työkalun halkaisijalle dc | 12 mm |
| Laatu/tyyppi | HBZ025 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | ZCMX 060204 |
| Leikkuusyvyys ap max | 2 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 70 - 200 m/min |
| Laatu/tyyppi | HBZ030 |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.4 - 2 mm |
| Pinnoite | CVD |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Syöttö f porauksessa | 0.03 - 0.12 mm |
| Syöttö f sorvauksessa | 0.1 - 0.3 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 268423 |
|---|---|
| EAN | 4062406273804 |