ZCMX 060202
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Poraustyökaluihin nro 268463–268468, koko 8.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöterä sorvaukseen |
| Usp1 | ZCMX 060202 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | ZCMX 060202 |
| Sopii työkalun halkaisijalle dc | 12 mm |
| Laatu/tyyppi | HUZ310 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | N |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.15 mm |
| Kulmasäde | 0,2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | ZCMX 060202 |
| Leikkuusyvyys ap max | 2 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 200–600 m/min |
| Laatu/tyyppi | HUZ310 |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.2–4 mm |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Syöttö f porauksessa | 0.03–0.3 mm |
| Syöttö f sorvauksessa | 0.05–0.4 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 268421 |
|---|---|
| EAN | 4062406273712 |