Positiiviset kääntöterät YWMT16T308-ZM GT9530 YWMT11T204-ZM AH8015
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6762665
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn Positive Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Kääntöteräpalat | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Teräs | Ruostumaton teräs | Valurauta | Kovat materiaalit | Alumiini / ei-rautametallit | Superseokset / titaani | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | AH8015 |
| Lastunmurtajan tyyppi | YPro Posi-ZM |
| Päävapautuskulma (AN) | 7 astetta |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0157 |
| Kiinnitysreiän halkaisija (D1) | 0.091" |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 0.184" |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 25 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 0.109" |
| Materiaali | M|S |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0.0079 "/kierros |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.0157 "/kierros |
| Min. D.O.C. | 0.0275" |
| Pakkauspaino | 0 |
| Tuotetyyppi | Positiiviset kääntöterät |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Lastunmurtaja | YPro Posi-ZM |
| Materiaalille (värirengas) | vihreä |
| Pinnoite | TiAlN |
| Materiaalille (ensisijainen) | S - Superseokset |
| Laatu/tyyppi | AH8015 |
| Kulmasäde | 0,4 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6762665 |
|---|---|
| EAN | 4543885779228 |
| Valmistajan tuotenumero | 6762665 |