Urausvaihtoterä ilman viistettä P9 TiN
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
TiN-pinnoitteella.
Uudelleenteroitettavissa.
Käyttötiedot
Uraojen valmistukseen standardien DIN 6885, DIN 138 ja tehdasstandardien mukaan.
Uranleveyksille toleranssilla JS9 tulee käyttää vaihtoteriä toleranssilla H7.
Huomautus
- Erikoiskokoja (uranleveyksiä) saatavissa pyynnöstä.
- Yksityiskohtaiset suuntaa-antavat käyttöarvot löytyvät ToolScout-sovelluksestamme.
Uranleveyksistä alkaen 16 mm on käytettävä kahta ajoa. Ensimmäinen ajo on tehtävä puolella uranleveydestä (esim. 10 mm uranleveydellä 18 mm).
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Pinnoite | TiN |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Ura- ja profiililiitos-/uratyökalut |
| Talttapaksuus b | 6,5 mm |
| Leikkausleveys w | 2.994 mm |
| Uran syvyys d | 2 mm |
| Uranleveydelle m | 3 mm |
| Leikkausmateriaali | HSS |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 290370 |
|---|---|
| EAN | 4045197881557 |