Uranteräpalainen ilman viistettä D10 TiN
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
TiN-pinnoitteella.
Uudelleenteroitettavissa.
Käyttötiedot
Uran valmistukseen standardien DIN 6885, DIN 138 ja tehdasstandardien mukaan.
Uranleveyksille toleranssilla JS9 tulee käyttää teräpaloja toleranssilla H7.
Huomautus
- Erikoiskokoja (uranleveyksiä) saatavana pyynnöstä.
- Yksityiskohtaiset sovellussuositukset ovat saatavilla ToolScout-sovelluksessamme.
Uranleveyksistä alkaen 16 mm on käytettävä kahta ajokertaa. Ensimmäinen ajokerta on tehtävä puolella uranleveydestä (esim. 10 mm uranleveydellä 18 mm).
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Sovitustarkkuudelle | D10 |
|---|---|
| Pinnoite | TiN |
| Tuotetyyppi | Ura- ja profiililiitos-/jyrsintätyökalu |
| Talttapaksuus b | 14 mm |
| Leikkausleveys w | 14.12 mm |
| Uran syvyys d | 7 mm |
| Uranleveydelle m | 14 mm |
| Leikkausmateriaali | HSS |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 290376 |
|---|---|
| EAN | 4045197881908 |