Urajyrsinterä ilman viistettä C11 TiN
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
TiN-pinnoitteella.
Voidaan uudelleenhioa.
Käyttötiedot
Urauksen valmistukseen DIN 6885:n, DIN 138:n ja tehdasstandardien mukaisesti.
JS9-toleranssilla oleviin uraleveyksiin tulee käyttää H7-toleranssin teriä.
Huomautus
- Erikoiskoot (uraleveydet) saatavissa pyynnöstä.
- Yksityiskohtaiset sovellussuositukset löytyvät ToolScout-sovelluksestamme.
Uraleveyksille alkaen 16mm on käytettävä kahta lastuamiskertaa. Ensimmäinen lastuamiskerta on tehtävä puolella uraleveydestä (esim. 10mm uraleveydellä 18mm).
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Sovitustarkkuudelle | C11 |
|---|---|
| Pinnoite | TiN |
| Tuotetyyppi | Ura- ja profiililiitostyökalu |
| Talttapaksuus b | 18 mm |
| Leikkausleveys w | 25.24 mm |
| Uran syvyys d | 12 mm |
| Uranleveydelle m | 25 mm |
| Leikkausmateriaali | HSS |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 290379 |
|---|---|
| EAN | 4045197882097 |