Kuusiokäyttöinen metrinen ⌀ d = 12 mm TiN
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Profiilikäyttöisten pidikkeisiin nro 293020–293079.
Rakenne
TiN-pinnoitteella.
Käyttötiedot
Profiilien valmistukseen yhdellä ainoalla työvaiheella.
Huomautus
- Erikoiskoot ja erikoisprofiilit pyynnöstä.
- Yksityiskohtaiset suuntaa-antavat käyttöarvot löytyvät ToolScout-sovelluksestamme.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ura- ja profiililiitosjyrsin |
|---|---|
| ⌀ d | 12 mm |
| Profiili | Kuusikulma |
| L1 | 25 mm |
| Pinnoite | TiN |
| L | 20 mm |
| ⌀ d | 12 mm |
| Pienin avainväli | 13 mm |
| Leikkausmateriaali | KM |
| Pinnoite | TiN |
| Toleranssi | + 0,16 ... + 0,19 mm |
| Profiili | kuusio |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Avaimenväli | 13 mm |
| L1 | 25 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 293043 |
|---|---|
| EAN | 4045197946577 |