Neliövääntiö, metrinen ⌀ d = 5 mm TiN
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Pidikkeeseen profiloiville vääntiöille nro 293020–293079.
Rakenne
TiN-pinnoitteella.
Käyttötiedot
Profiilien valmistukseen yhdellä työvaiheella.
Huomautus
- Erikoiskoot ja erikoisprofiilit pyynnöstä.
- Yksityiskohtaiset sovellussuositukset löytyvät ToolScout-sovelluksestamme.
Yli 9 mm neliöprofiilien valmistusta suositellaan vain helposti lastuttavissa materiaaleissa (suurempi materiaalinpoisto).
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ura- ja profiililiitos-työkalu |
|---|---|
| ⌀ d | 5 mm |
| Profiili | Nelikulma |
| L1 | 10 mm |
| Pinnoite | TiN |
| ⌀ d | 5 mm |
| Leikkausmateriaali | KM |
| Toleranssi | +0,13...+0,16 mm |
| Profiili | Neliö |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Avaimenväli | 6 mm |
| L1 | 10 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 293059 |
|---|---|
| EAN | 4062406129569 |