Neliöväännin metrinen ⌀ d = 12 mm TiN
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Profiilivääntimen pitimiin nro 293020–293079.
Rakenne
TiN-pinnoitteella.
Käyttötiedot
Profiilien valmistukseen yhdellä työvaiheella.
Huomautus
- Erikoiskoot ja erikoisprofiilit pyynnöstä.
- Yksityiskohtaiset sovellusohjearvot löytyvät ToolScout-sovelluksestamme.
Neliöprofiilien valmistusta > 9 mm suositellaan vain helposti lastuttavissa materiaaleissa (suurempi aineenpoisto).
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ura- ja profiilisorvaustyökalu |
|---|---|
| ⌀ d | 12 mm |
| Profiili | Nelikulma |
| L1 | 25 mm |
| Pinnoite | TiN |
| L | 20 mm |
| ⌀ d | 12 mm |
| Pienin avainväli | 10 mm |
| Leikkausmateriaali | KM |
| Pinnoite | TiN |
| Toleranssi | + 0,15 ... + 0,18 mm |
| Profiili | Neliö |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Avaimenväli | 10 mm |
| L1 | 25 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 293053 |
|---|---|
| EAN | 4045197947055 |