Kuusiovetoterä, metrinen ⌀ d = 5 mm TiN
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Profiilivetoisten pidikkeisiin nro 293020–293079.
Rakenne
TiN-pinnoitteella.
Käyttötiedot
Profiilien valmistukseen yhdellä työvaiheella.
Huomautus
- Erikoiskoot ja erikoisprofiilit pyynnöstä.
- Yksityiskohtaiset sovellusohjearvot löytyvät ToolScout-sovelluksestamme.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ura- ja profiililiitos-/saumaustyökalut |
|---|---|
| ⌀ d | 5 mm |
| Profiili | Kuusikulma |
| L1 | 10 mm |
| Pinnoite | TiN |
| L | 7 mm |
| ⌀ d | 5 mm |
| Leikkausmateriaali | KM |
| Toleranssi | + 0,09 ... + 0,12 mm |
| Profiili | kuusiokanta |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Avaimenväli | 4.5 mm |
| L1 | 10 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 293049 |
|---|---|
| EAN | 4062406129125 |