Profiiliuraleike sisäinen Torx Plus® ⌀ d = 12 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Profiilikolopitimiin nro 293020–293079.
Rakenne
TiN-pinnoitteella.
Käyttötiedot
Profiilien valmistukseen yhdellä ainoalla työvaiheella.
Huomautus
- Erikoiskoot ja erikoisprofiilit pyynnöstä.
- Yksityiskohtaiset sovellussuositukset löytyvät ToolScout-sovelluksestamme.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ura- ja profiililiitostyökalu |
|---|---|
| ⌀ d | 12 mm |
| Profiili | Torx Plus® |
| L1 | 25 mm |
| Pinnoite | TiN |
| ⌀ d | 12 mm |
| Pienin avainväli | IP8 mm |
| Leikkausmateriaali | KM |
| Pinnoite | TiN |
| Toleranssi | + 0,005 ... +0,02 mm |
| Profiili | Torx Plus® |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Torx®-holkin ulkohalkaisija | 2.3 mm |
| Avaimen väli sw | IP8 tuuma |
| Esiporausreiän ⌀ | 2 mm |
| L1 | 25 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 293017 |
|---|---|
| EAN | 4062406396732 |